معرفی استارتاپ آف سود

معرفی استارتاپ آف سود

"آف سود" به عنوان یک استارتاپ فروشگاهی نوین وارد دنیای بازار آنلاین شده است، که با تمرکز بر فروش انواع محصولات هنری و صنایع دستی اقوام مختلف ایران، به هدف اصلی خود یعنی حمایت از تولیدکنندگان بومی در این حوزه پی برده . این استارتاپ با ایجاد یک پلتفرم آسان و مطمئن برای فروشندگان محلی، امکان دسترسی به بازارهای گسترده‌تر و افزایش درآمد تولیدکنندگان را فراهم می‌کند. هدف اصلی "آف سود"، حمایت فعال از هنرمندان و صنعتگران محلی است تا بتواند ارزش‌های فرهنگی و صنعتی بومی ایران را به دنیا معرفی کند.

"آف سود" متشکل از یک تیم حرفه‌ای و مشتاق به فعالیت‌های استارتاپی بوده و این استارپ فروشگاهی در آغاز سال 1402 تحت عنوان شرکت فناور فعال به عضویت پارک علم و فناوری گلستان درآمده است. این استارتاپ نیز با ارائه طرح خود به اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان و دریافت مساعدت ایشان، به فعالیت خود در راستای محقق سازی اهداف قوت بخشیده است. در نتیجه مساعدت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان با استارتاپ آف سود، همکاری‌های اثربخش و صمیمانه‌ای بین تولیدکنندگان شاخه‌های هنری مختلف صنایع دستی و آف سود شکل گرفته است که این امر باعث خرسندی تیم آف سود و تسریع تحقق اهداف می‌باشد.

با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت تولیدکنندگان، "آف سود" به دنبال تحقق دومین هدف خود یعنی تبدیل شدن به جامع‌ترین فروشگاه اینترنتی صنایع دستی اقوام ایران می‌باشد. این استارتاپ با خدمات‌دهی ویژه به مشتریان و با شعار "خرید پر سود با آف سود"، سعی در ایجاد تجربه خریدی منحصر به فرد برای هواداران هنر و صنایع دستی دارد و در آینده به یک نام قابل اعتماد در این حوزه تبدیل خواهد شد.

وب‌سایت آف سود تنها دارای بخش فروشگاهی نبوده و دارای پنل مدیریت محصولات تولیدکنندگان هم هست. این پنل دارای ویژگی‌ها و دسترسی‌های زیادی میباشد که در ادامه به اختصار به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

1) پیشخوان کاربری :

در پیشخوان، ورودی‌های مالی و آمارهای محصولات و سفارشات قابل مشاهده است.

2) محصولات :

در این بخش امکان افزودن محصول جدید به فروشگاه خود وجود دارد و با توجه به نوع طراحی وب‌سایت بر اساس کاربری آسان براش ما، به راحتی می‌توانید مرحله به مرحله محصولات خود را در پنل خود به وب‌سایت بیفزاید. همچنین شما می‌توانید محصولات از قبل بارگزاری شده را ویرایش کرده و بلافاصله پس از صلاح دید خود، قیمت آن‌ها را بر حسب بازار رقابتی و علل‌های دیگر افزایش یا کاهش دهید.

3) سفارشات : 

در بخش سفارشات شما می‌توانید تمامی محصولاتی تولیدی خود را که در سه مرحله‌ی در انتظار ارسال ، تایید شده و لغو شده وجود دارند را مشاهده کرده و پیگیری‌های لازم را به سرانجام برسانید. در هر کلام از سه مرحله‌ی یاد شده جزئیاتی از هر مرسوله همچون : شماره خرید، شماره سفارش، جزئیات محصول، تعداد، مبلغ واحد، مبلغ کل، مهلت ارسال و وضعیت قابل مشاهده است.

4) مالی :

بخش مالی شامل نمایش تمامی تراکنش‌های صورت گرفته بین فروشگاه آف سود و شما تولیدکنندگان بوده که از این بخش پنل، امکان افزودن و ویرایش حساب بانکی وجود دارد.

5) پشتیبانی :

پشتیبانی شامل ارتباط با تیم روابط عمومی آف سود بوده که در حل مشکلات و پاسخ به سوالات، شما را یاری می‌کنند. همچنین، در صورت نیاز شما را به بخش‌های مربوطه و متخصصین ارتباط می‌دهند.

6) تنظیمات :

مانند تمامی پنل‌ها نیز، شما دسترسی ویرایش اطلاعات حساب کاربردی خود را داشته و در صورت لزوم می‌توانید جزئیات حساب کاربری خودتان را تغییر دهید.

 

با در اختصاص دادن دسترسی‌های لازم به شما و ایجاد پنل کاربری، شما می‌توانید همکاری خود را با استارتاپ فروشگاهی آف‌سود آغاز کرده و به تیم تولیدکنندگان مجموعه بپیوندید. همچنین در ادامه مسیر از حمایت‌ها و تسهیلات استارتاپ آف سود در بخش مالی و برگزاری رویدادهای دورهمی و نمایشگاه‌های صنایع دستی، بهره‌مند خواهید شد.

لازم به ذکر است که انبارداری، بسته‌بندی و ارسال محصول توسط تیم پشتیبانی-اجرایی آف سود انجام گرفته و تلاش بر افزایش تمرکز تولیدکنندگان در بخش تولید و افزایش کیفیت محصولات می‌باشد.

 

جهت شروع همکاری با استارتاپ فروشگاهی آف سود و کسب اطلاعات بیشتر از نحوه همکاری، با شماره 09114175598 تماس حاصل فرمایید.