روش‌های ارسال و پرداخت سفارشات

روش‌های ارسال و پرداخت سفارشات

روش‌های ارسال سفارشات :

هزینه ارسال هر سفارش بر اساس مسافت، وزن، حجم و بازه ارسال سفارش مشخص شده و جزییات آن با توجه به روش ارسال به شرح زیر است :

1.  ارسال پستی :

بر اساس استانداردهای اداره پست جمهوری اسلامی ایران، هزینه‌ی ارسال تمام سفارشات به طور میانگین 45.000 تومان می‌باشد. اما هزینه اصلی پست با توجه به میزان حجم و وزن سفارش شما و مبلغی که اداره پست برای بیمه‌ی بسته پستی در نظر می‌گیرد، ممکن است بالغ بر هزینه بیان شده باشد.

2. ارسال تیپاکس :

هزینه ارسال تمام سفارشات از طریق شرکت تیپاکس به شکل پس کرایه بوده که توسط مامور ارسال شرکت تیپاکس از شما دریافت می‌گردد.
 

روش‌های پرداخت سفارشات :

شما کاربران فروشگاه آف سود می‌توانید در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای شما ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.
برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;
  - شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )
  - رمزپویا (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید پویا، برخی از بانک ها به صورت خودکار رمز پویا کارت بانکی مشتریان را فعال می‌کنند در غیر اینصورت از دو طریق می‌توانید اقدام به فعالسازی نمایید:
1- می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید و از منوی خدمات رمز پویا اقدام به فعالسازی نماید.
2- مراجعه به شعب حضوری بانک
   - CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد)
   - تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می‌توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدا استعلام بگیرید)
 

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری :

- مشتری می‌بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد را در حساب کاربری آف سود خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت می‌کند.) 
- در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت شود. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش‌های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از فروشگاه آف سود، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد. 
- در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، آف سود مدارک صاحب حساب کارت مبداء را به همراه مدارک صاحب پروفایل بررسی کرده و مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.